Zagreb Card

Turistička Zajednica Grada Zagreba i tvrtka Five Stars Ltd., pripremili su za vas, naše drage goste, karticu ZAGREB CARD, koja je namijenjena svim posjetiteljima Zagreba te vam se njenom kupnjom otvaraju  mnoge mogućnosti, popusti i iznenađenja.

ŠTO JE ZAGREB CARD?
Kartica ZAGREB CARD vaš je idealni suputnik kroz Zagreb koji štedi vaše dragocjeno vrijeme i novac, a njezinom kupnjom ostvarujete besplatnu vožnju gradskim prijevozom te potpuno besplatan ulazak u tri prestižna gradska muzeja i u  Zoološki vrt.

Uz to kao vlasnik kartice ZAGREB CARD ostvarujete i značajne popuste na 70 različitih mjesta, poput mnogih  gradskih muzeja, restorana, dućana te raznih uslužnih djelatnosti. Za kompletan popis uključenih mjesta  molimo kliknite ovdje.

ŠTO DOBIVAM KUPNJOM ZAGREB CARD-a?
Uz ZAGREB CARD karticu dobivate i poseban letak u kojem su navedena sva besplatno uključena mjesta i svi  davatelji usluga i popusti koje kod njih ostvarujete.

KOLIKA JE VALJANOST ZAGREB CARD-a?
Postoje dvije varijante valjanosti kartice - u trajanju od 24 i 72 sata koje odabirete sukladno dužini boravka u Zagrebu i vašim željama. Od datuma i vremena kojeg vi upisujete na karticu kada želite početi s njenim korištenjem, kartica vrijedi 24 odnosno 72 sata.

KOJA JE CIJENA ZAGREB CARD-a?
Cijena ZAGREB CARD-a valjanosti 24 sata je 98 kuna, a cijena ZAGREB CARD-a valjanosti 72 sata je 135 kuna.

GDJE MOGU KUPITI ZAGREB CARD?
ZAGREB CARD možete kupiti online putem web shopa te preuzeti u Centru za posjetitelje na Trgu bana Jelačića 11. ZAGREB CARD je dostupan i na recepciji mnogih hotela i hostela u gradu Zagrebu, ali i u nekim turističkim agencijama.

MJESTA PRUŽANJA INFORMACIJA I PREUZIMANJA ZAGREB CARD-a

Centar za posjetitelje, Trg bana Josipa Jelačića 11, www.infozagreb.hr

Centar za posjetitelje Zračna luka Franjo Tuđman, Ulica Rudolfa Fizira 21, Velika Gorica, www.infozagreb.hr

Dobrodošli, čekamo vas u Zagrebu!

PRODAJNA MJESTA

Zagreb Card možete kupiti online ili na sljedećim prodajnim mjestima:

Canopy by Hilton Zagreb City Centre, Ul. Kneza Branimira 29, www.canopy3.hilton.com

DoubleTree by Hilton Zagreb, Ul. grada Vukovara 269 a, www.Zagreb.doubletree.hilton.com

Esplanade Zagreb Hotel, Mihanovićeva ul. 1, www.esplanade.hr

Hotel Fala, 2 Trnjanske Ledine 18, www.hotelfala.hr

Hotel I, Ive Robića 2, www.hotel-i.hr

Hotel International, Miramarska cesta 24 a, www.maistra.com/hr/hotel-international-zagreb

Hotel Jadran, Vlaška 50, www.maistra.com/hr/hotel-jadran-zagreb

Hotel Laguna, Kranjčevićeva 29, www.hotel-laguna.hr

Hotel Meridijan 16, Ulica grada Vukovara 241, www.meridijan16.com

Intelekta Zagreb turistička agencija, Kačićeva 7, www.intelektazagreb.hr

Muzej suvremene umjetnosti, Avenija Dubrovnik 17, www.msu.hr

Sheraton Zagreb Hotel, Ulica kneza Borne 2, www.marriott.com/ZAGSI

The Loop Hotel, Župančićeva 16, www.theloophotel.eu

The Westin Zagreb Hotel, Ul. Izidora Kršnjavog 1, www.marriott.com/ZAGWI

Turistička agencija Obzor putovanja, Nikole Tesle 5, www.obzorputovanja.hr

Zagreb Speeka Hostel, Hebrangova 9, www.zagreb-speeka.com

ZOO Zagreb, Maksimirski perivoj bb, www.zoo.hr