Zagreb Card

Turistička Zajednica grada Zagreba i tvrtka Five Stars Ltd., pripremili su za vas, naše drage goste, karticu ZAGREB CARD, koja je namijenjena svim posjetiteljima Zagreba te vam se njenom kupnjom otvaraju mnoge mogućnosti, popusti i iznenađenja.

ŠTO JE ZAGREB CARD?

Kartica ZAGREB CARD vaš je idealni suputnik kroz Zagreb koji štedi vaše dragocjeno vrijeme i novac, a njezinom kupnjom ostvarujete besplatnu vožnju gradskim prijevozom te potpuno besplatan ulazak u Muzej prekinutih veza, Muzej grada Zagreba, Muzej suvremene umjetnosti i u  Zoološki vrt.

Uz to kao vlasnik kartice ZAGREB CARD ostvarujete i značajne popuste na različitim mjestima, poput mnogih  gradskih muzeja, restorana, dućana te raznih uslužnih djelatnosti. Detaljan popis mjesta i usluga na koje ostvarujete popust uz predočenje vaše valjane kartice možete pronaći ovdje.

KOLIKA JE VALJANOST ZAGREB CARD-a?
Postoje dvije varijante valjanosti kartice - u trajanju od 24 i 72 sata koje odabirete sukladno dužini boravka u Zagrebu i vašim željama. Od datuma i vremena kojeg vi upisujete na karticu kada želite početi s njenim korištenjem, kartica vrijedi 24 odnosno 72 sata.

KOJA JE CIJENA ZAGREB CARD-a?

Cijena ZAGREB CARD-a valjanosti 24 sata je 13.01 eura (98.00kn), a cijena ZAGREB CARD-a valjanosti 72 sata je 17.92 eura (135.00kn).

GDJE MOGU KUPITI ZAGREB CARD?

Trenutno, zbog razvoja i prelaska na novi model kartice, usklađivanja cijena te prelaska na novu valutu – euro, kupnja kartice nije moguća putem web shopa. Za informaciju o pokretanju novog web shopa pratite naše stranice i društvene mreže.

Zagreb Card možete kupiti na sljedećim prodajnim mjestima:

Canopy by Hilton Zagreb City Centre, Ul. Kneza Branimira 29, www.canopy3.hilton.com

DoubleTree by Hilton Zagreb, Ul. grada Vukovara 269 a, www.Zagreb.doubletree.hilton.com

Esplanade Zagreb Hotel, Mihanovićeva ul. 1, www.esplanade.hr

Hotel Fala, 2 Trnjanske Ledine 18, www.hotelfala.hr

Hotel International, Miramarska cesta 24 a, www.maistra.com/hr/hotel-international-zagreb

Hotel Jadran, Vlaška 50, www.maistra.com/hr/hotel-jadran-zagreb

Hotel Laguna, Kranjčevićeva 29, www.hotel-laguna.hr

Hotel Meridijan 16, Ulica grada Vukovara 241, www.meridijan16.com

Intelekta Zagreb turistička agencija, Kačićeva 7, www.intelektazagreb.hr

Muzej suvremene umjetnosti, Avenija Dubrovnik 17, www.msu.hr

Sheraton Zagreb Hotel, Ulica kneza Borne 2, www.marriott.com/ZAGSI

The Loop Hotel, Župančićeva 16, www.theloophotel.eu

The Westin Zagreb Hotel, Ul. Izidora Kršnjavog 1, www.marriott.com/ZAGWI

Turistička agencija Obzor putovanja, Nikole Tesle 5, www.obzorputovanja.hr

Zagreb Speeka Hostel, Hebrangova 9, www.zagreb-speeka.com

ZOO Zagreb, Maksimirski perivoj bb, www.zoo.hr

MJESTA PRUŽANJA INFORMACIJA I PREUZIMANJA ZAGREB CARD-a

Centar za posjetitelje, Trg bana Josipa Jelačića 11, www.infozagreb.hr

Centar za posjetitelje Zračna luka Franjo Tuđman, Ulica Rudolfa Fizira 21, Velika Gorica, www.infozagreb.hr

Dobrodošli, čekamo vas u Zagrebu!