Zagreb Card

Turistička Zajednica Grada Zagreba i tvrtka Five Stars Ltd., pripremili su za vas, naše drage goste,     karticu ZAGREB CARD, koja je namijenjena svim posjetiteljima Zagreba te vam se njenom kupnjom otvaraju  mnoge mogućnosti, popusti i iznenađenja.

ŠTO JE ZAGREB CARD?
Kartica ZAGREB CARD vaš je idealni suputnik kroz Zagreb koji štedi vaše dragocjeno vrijeme i novac, a njezinom kupnjom ostvarujete besplatnu vožnju gradskim prijevozom i nezaobilaznom gradskom atrakcijom  „Uspinjačom” te potpuno besplatan ulazak u četiri prestižna gradska muzeja, na vidikovac „Zagreb Eye” i u  Zoološki vrt.

Uz to kao vlasnik kartice ZAGREB CARD ostvarujete i značajne popuste na 70 različitih mjesta, poput mnogih  gradskih muzeja, restorana, dućana te raznih uslužnih djelatnosti. Za kompletan popis uključenih mjesta  molimo kliknite ovdje.

ŠTO DOBIVAM KUPNJOM ZAGREB CARD-a?
Uz ZAGREB CARD karticu dobivate i poseban letak u kojem su navedena sva besplatno uključena mjesta i svi  davatelji usluga i popusti koje kod njih ostvarujete.

KOLIKA JE VALJANOST ZAGREB CARD-a?
Postoje dvije varijante valjanosti kartice - u trajanju od 24 i 72 sata koje odabirete sukladno dužini boravka u Zagrebu i vašim željama. Od datuma i vremena kojeg vi upisujete na karticu kada želite početi s njenim korištenjem, kartica vrijedi 24 odnosno 72 sata.

KOJA JE CIJENA ZAGREB CARD-a?
Cijena ZAGREB CARD-a valjanosti 24 sata je 98 kuna, a cijena ZAGREB CARD-a valjanosti 72 sata je 135 kuna.

GDJE MOGU KUPITI ZAGREB CARD?
ZAGREB CARD možete kupiti online putem web shopa te preuzeti u Turističkom informativnom centru na Trgu bana Jelačića 11. ZAGREB CARD je dostupan i na recepciji mnogih hotela i hostela u gradu Zagrebu, ali i u nekim turističkim agencijama.

Dobrodošli, čekamo vas u Zagrebu!

PRODAJNA MJESTA

Zagreb Card možete kupiti online ili na sljedećim prodajnim mjestima:

Knjižara Kršćanska sadašnjost, Kaptol 1, www.ks.hr

Knjižara Kršćanska sadašnjost, Kaptol 29, www.ks.hr

Esplanade Zagreb Hotel, Mihanovićeva ul. 1, www.esplanade.hr

Hostel Bureau, Vlaška 40, www.hostel-bureau.eu

Hostel Moving Zagreb, Kranjčevićeva 61, www.hostelmoving.hr

Hotel Fala, 2 Trnjanske Ledine 18, www.hotelfala.hr

Hotel I, Ive Robića 2, www.hotel-i.hr

Hotel Laguna, Kranjčevićeva 29, www.hotel-laguna.hr

Hotel Meridijan 16, Ulica grada Vukovara 241, www.meridijan16.com

Hotel Rebro, Kišpatićeva 12, www.hotelrebro.com

Intelekta Zagreb turistička agencija, Kačićeva 7, www.intelektazagreb.hr

The Dots Hostel, J. Palmotića 30, www.dotshostelzagreb.com

Turistička agencija Obzor putovanja, Nikole Tesle 5, www.obzorputovanja.hr

Zagreb 360º vidikovac, Trg bana J. Jelačića (glavni trg), Zagrebački neboder, Ilica 1A, posljednji (16.) kat, www.zagreb360.hr

Croatia express turistička agencija, Glavni željezniči kolodvor, Trg kralja Tomislava 12, www.croatia-express.com

Croatia express turistička agencija, Trg kralja Tomislava 17, www.croatia-express.com

Croatia express turistička agencija, Nikole Tesle 4, www.croatia-express.com

Muzej suvremene umjetnosti, Av. Dubrovnik 17, www.msu.hr 

Hello Zagreb, Info Centar & Gift Shop - www.hellocroatia.eu

ZOO Zagreb, Maksimirski perivoj bb, www.zoo.hr

Muzej prekinutih veza, Sv. Ćirila i Metoda 2, www.brokenships.com

DoubleTree by Hilton Zagreb, Ul. grada Vukovara 269 a, www.Zagreb.doubletree.hilton.com